Xiaomi MiBand 2

Xiaomi MiBand 2

Tak tu máme konečně dvojku, osobně jsem měl MiBand 1 a 1s, tedy klasický i ten s se senzorem srdečního tepu, ale oběma chyběla jedna věc a to displej…

Teď se ale vše mění a i když jde jen o prťavý displej, obsahuje vše potřebné…

Vzhled náramku

img_20161110_091923

Jak všichni vidíte, vypadá dost podobně jak předchozí MiBandy, jen změna je právě displej a tlačítko na přední straně. Samotný modul je poněkud větší, aby se dovnitř vše vlezlo. Náramek mi přijde měkčí, ale zapínání se občas rozepne, existuje ale spousta alternativ, od kovových po kožené pásky…

Samotný modul

img_20161110_091948

Co se týká samotného modulu, tak na přední straně je právě displej s tlačítkem pro přepínání informací. Můžete si zobrazit:

  • datum a čas (zobrazení otočením zápěstí nebo stisknutím tlačítka)
  • počet kroků
  • vzdálenost
  • spálené kalorie
  • srdeční tep
  • procento nabití baterie

img_20161110_092019

Na zadní zadní straně naleznete senzor srdečního tepu a na bocích nabíjecí konektory (kolébka nepasuje na starší typy a naopak).

Notifikace

Jelikož má náramek displej, můžete na něm vidět i notifikace. Jsou zde ikonky pro hovor, zprávy a zprávy z aplikace (mail, messenger). Svítí asi 5 vteřin od přijetí upozornění.

Výdrž

kvůli displeji jen 2-3 týdny, ale včetně notifikací

Závěr

Celkově je displej právě největší a nejlepší změna. Bez něj si již nedokážu představit fungovat, přeci jen ty hodiny na starších typech chybí.

Je jen škoda, že neumí GPS, ale za cenu 24 USD (se slevami se dá dostat na 20 USD) není o čem mluvit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + 4 =