Kde zdarma stáhnout Windows?

Jistě se vám někdy stalo, že přestaly fungovat Windows, co teď s tím?

Určitě jste stejně jako většina populace neměli vypálena záložní média ze svého notebooku nebo jste jednoduše neměli instalační disk DVD s Windows, protože máte OEM licenci.

Nejhorší věc, kterou jste mohli udělat, bylo stáhnout si podobné instalační médium někde z ulož.to nebo podobných webových stránek.

Proč?

Je velmi jednoduché do takového DVD přidat jakýkoli program, tedy i ten škodlivý. Něco jako keylogger, který čte a na dálku odesílá vše, co napíšete někomu na internetu, například i všechna vaše hesla, opravdu v PC nechcete…

Co tedy mám udělat?

Je tu mnohem elegantnější způsob, jak se dostat k instalačním diskům a to ještě oficiální cestou. Sám velký, “zlý” Microsoft nabízí na svých stránkách možnost stáhnout si instalační disky Windows. Konkrétně Windows 7/8/8.1/10. Pomocí nichž a originálního instalačního klíče (samozřejmě lze aplikovat i různé cracky, ale vystavujete se opět možnosti, že v cracku nebude jen crack, ale i různé nástroje někoho, kdo jej vytvořil a navíc to odporuje licenčnímu ujednání) již si můžete Windows nainstalovat znovu sami.

ODKAZ KE STAŽENÍ

Nezapomeňte ale, že vše děláte na vlastní nebezpečí a že si pro svůj PC nebo notebook musíte nejprve stáhnout ovladače na stránkách výrobce, pro váš konkrétní PC (základní desku a ostatní komponenty) nebo notebook a pro konkrétní verzi systému! 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + 11 =