Delphin Wild Spin Jig

Nedávno jsem zakoupil tento přívlačák, popravdě moc recenzí na něj není, ale jelikož mám dobrou zkušenost s pruty Armada od Delphinu, šel jsem do něj.

Měl jsem v hledáčku ještě Toxic, ale ten má prapodivně tvarovanou ručku a moc mi v ruce neseděl.

Wild Spin jsem koupil ve verzi 2,4m, protože chytám jen ze břehu a je to ještě skladné. Gramáž 7-32g, což je na mé potřeby lovu s gumami celkem v pohodě, UL vláčku nedělám, takže nic s menší gramáží jsem nechtěl. Je to takový “univerzál.”

http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=110374215

Při nahazování letí nástraha celkem daleko, používám vlasec 0,23 a na konci lanko. Příští sezónu zkusím nějakou šňůru, ale to až s novým navijákem, teď jsem nasadil naviják, co jsem měl ve skříni – Lineaeffe Aquarex FD30, který jsem měl na feedra, ale vláčet s ním taky jde.

Při zdolávání je proutek pěkně ohnutý a dobře pruží, takže není problém i slabší vlasec, ale chytám tam, kde je dost vázek a raději ohnu háček na hlavičce, než bych ztratil celou gumu.

Myslím, že série přívlačových prutů od Delphinu je celkem povedená, za cenu kolem 1200 Kč je několik modelů a vybere si opravdu každý, poměr cena / výkon je skvělý.

Jediný problém je pouzdro, výrobce se vytahuje jak tam strčíte prut i s navijákem, ale jak můžete vidět na videu, není to až tak pravda.

Jasně může namítnout, že každý naviják má jinou patku, v dalším videu zkusím vyměnit naviják a uvidí se…
Tak ne, vyměnil jsem naviják za Cormoran vel.2000 a je to stejné…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − four =